محصولات 4M لامپ ال ای دی LED SMD COB ریسه پروژکتور دکوراتیو 

چراغ سقفی توکار

چراغ سقفی توکار

امروزه هر طرحی نشان دهنده هویت طراح بوده و هر مکانی که آن طراح خلق کرده باشد دارای هویتی ماندگار خواهد بود . در معماری و طراحی ساختمان های حال حاضر نقش نور پردازی ساختمان اگر در شروع  ساخت ساختمان برای هیچکس مهم نباشد اما وقتی بازدید کننده و خریدار قصد بازدید از ساختمان را داشته باشند آن موقع دیگر نور پردازی حرف اول را میزند . چه بسیار طرح ها که به دلیل نور پردازی نا مناسب به ارزش واقعی خود نرسیده اند و چه بسیار طرح ها که فقط به دلیل نورپردازی داخلی و خارجی خود به ارزش گذاری بالایی دست پیدا کردند.

برند 4M کامل ترین برند ارایه دهنده محصولات روشنایی داخلی و خارجی ساختمان می باشد که سالهاست در این زمینه سرمایه گذاری کرده و تیم تحقیقاتی خود از قبیل بازاریابی و تیم R&D که همیشه در حال رصد بازار روشنایی بوده تا با ارایه گزارش به موقع به تیم تولید بتواند نیاز مشریان محترم را برآورده سازد.

کاتالوگ محصولات 4M نشان دهنده کار گروهی و شبانه روزی برند 4M می باشد.

در این مقاله قصد آشنایی شما عزیزان با چراغ های COB در سایز های کوچک هستند که در کاتالوگ محصولات 4M  از برند 4M معرفی شده و برای زیبایی سقف ها ، کمد ها ، قفسه ها راهرو ها مناسب می باشند خدمت شما معرفی گردد.


چراغ سقفی توکار 4ام که در سایزهای کوچک عرضه می شوند شامل مدل های " باتیس " و " مایا " ؛ " هیدرا " و " اوبلیا " ؛ " نوبل " و " نوئل " می باشد.

تمامی این مدل چراغ سقفی توکار 4ام از محصولات برند 4M با رنگ ها و فریم برش های مختلف کلیه نیازها به چراغ سقفی توکار در سایزهای کوچک را مرتفع می سازد.

چراغ سقفی توکار 4ام  مدل " باتیس " و " مایا " در دو توان 3 و 6 وات عرضه می شود . اگر به کاتالوگ محصولات 4M مراجعه کنید خواهید دید  تفاوت اصلی  این دو مدل در قابلیت چرخش مدل " مایا " می باشد که میتواند در درون کاسه چراغ به طرفین بچرخد و زاویه دار نور را بتاباند اما در مدل " باتیس " این قابلیت حرکتی وجود ندارد .


تفاوت دیگر که در کاتالوگ محصولات 4M به آن اشاره شده قطر برش توان 3 وات هردو چراغ 52 میلیمتر می باشد . اما قطر برش توان 6 وات در مدل باتیس 60 میلیمتر و در مدل مایا 73 میلیمتر است.

اما شباهت هر دو در توان 6 وات این است که میتوان هر دو را در فریم 8 و 7 استفاده نمود اما در جایی که فریم برش دقیقا 8 زده باشند.

دیگر چراغ سقفی توکار 4ام این طیف که در کاتالوگ محصولات 4M به آن اشاره شده چراغ " هیدرا " و " اوبلیا " می باشد. تفاوت های این دو چراغ سقفی توکار 4ام به شرح ذیل می باشد


چراغ سقی توکار 4ام مدل " هیدرا " در فریم دو و نیم سانت عرضه می شود اما چراغ سقفی توکار 4 ام مدل " اوبلیا " در فریم برش 4 عرضه می شود.

چراغ سقفی توکار 4ام مدل "هیدرا" یک وات توان نوری دارد ولی چراغ " اوبلیا " در توان 3 وات توان نوری دارد.

دیگر تفاوت چراغ سقفی توکار 4ام این است که در مدل " هیدرا " رنگ های آفتابی ، مهتابی ، قرمز ، آبی و سبز موجود می باشد ولی چراغ " اوبلیا " در رنگ آفتابی ، مهتابی و استاندارد تولید میشود.

آخرین دسته از چراغ سقفی توکار 4ام سایز کوچک برند 4M  در کاتالوگ محصولات 4M چراغ های " نوبل " و " نوئل " می باشد.


چراغ سقفی توکار 4ام مدل " نوئل " مربع شکل است و چراغ سقفی توکار 4ام مدل " نوبل " دایره شکل می باشد.

تفاوت اصلی این چراغ ها با گروه های قبلی در منبع نور آنهاست که اس ام دی می باشند و عمق بسیار کمی نیز دارند.

ضمنا به اطلاع می رساند شرکت 4M تنها شرکتی است که کلیه  محصولات برند 4M را تا دوسال وارانتی تعمیر از تاریخ فاکتور فروش از نمایندگی معتبر انجام میدهد.پس حتما در خرید خود توجه نمایید که فاکتور فروش مهر شده تحویل گرفته و برای خدمات پس از فروش به همان نمایندگی خرید به همراه اصل فاکتور مراجعه فرمایید.