محصولات 4M لامپ ال ای دی LED SMD COB ریسه پروژکتور دکوراتیو 

ریسه ها

اگر بخواهیم بهترین نور مخفی را در نورپردازی ساختمان معرفی بنماییم آن وسیله چیزی جز ریسه نمیباشد.

در قدیم از لامپهای فلوورسنت قدیمی استفاده میشد که نصب آنها هم بسیار سخت بود هم سیم کشی آنها بسیار زیاد بود هم مصرف برق را در یک مسافت متوسط هم افزایش بسیاری میداد. اما پس آن ریسه شیلنگی ها ساخته شد که مصرف آنها از لامپ های فلورسنت کمی کمتر بود ولی بدلیل معایبی که داشتند استفاده از آنها نیز در حال حاضر نیز مقرون به صرفه نمی باشد . از جمله معایب آنها :

1 -  سوختن بسیار زیاد ال ای دی های آن بود .

2 - دیگر اینکه قسمتهایی از شیلنگ ریسه که بیشتر در زوایا بودند بعد از مدتی به دلیل گرمای بسیار زیاد و نوع جنس ریسه از هم دیگر جدا میشدند .

3 – نور را بطور یکنواخت پخش نمی کردند .

4 – ال ای دی های آن در نور پردازی معلوم بود .

 

از جمله مزایای ریسه ال ای دی 4M  به شرح زیر می باشند :

1 – ریسه ال ای دی 4M  باعث " مصرف کمتر برق "  میگردد .

2 - ریسه ال ای دی 4M باعث " پخش نور به طور مساوی " در همه جا می باشد .

3 – ریسه ال ای دی 4M  به دلیل ساخت عالی ریسه " قابل انعطاف " می باشد و در همه لایه ها قابل استفاده می باشد .

4 – ریسه ال ای دی 4M  به دلیل نازکی " قابل استفاده در بیشتر لایه ها " می باشد .

5 – ریسه ال ای دی 4M حتی از لامپ ال دی نیز کمتر مصرف می نماید .

6 – ریسه ال ای دی 4M به دلیل فاصله کم SMD ها از هم " نور کاملا یکنواخت " را ایجاد می نمایند .

7 – ریسه ال ای دی 4M " قابلیت دیمر خوردن و تنظیم نور بوسیله مصرف کننده " را دارا می باشد .

جنس شیلنگ ریسه ال ای دی 4M عالی در برابر حرارت و اشعه یو وی خورشید و بارانهای اسیدی بسیار مقاوم و کارا می باشد اما متاسفانه بیشتر اجناس ارزان موجود در بازار فعلی از جنس شیلنگ خوبی برخوردار نبوده و حتی در صورت نور خوب باز هم کارا نمی باشند زیرا که پس مدتی که ریسه از هم جدا گردد دیگر قابل استفاده نمی باشند . جنس شلنگ خوب در برابر حرارت حاصل از کارکرد خود ریسه مات و یا شکسته نمی شود و این یکی از بارز ترین ویژگی های ریسه ال ای دی 4M می باشد.

 

بنابر تمام دلایل بالا استفاده از ریسه ال ای دی در بیشتر نور مخفی ها توصیه شده است.

ریسه ال ای دی LED از مدل های مختلف با تراشه های مختلف ساخته شده است و بسته به نوع کار و سلیقه مشتری قابل انتخاب می باشد . ریسه ال ای دی LED  با ولتاژ 220 ولت کار میکند و قابلیت اتصال به دیمر را دارا میباشند.سرسیم ریسه های ال ای دی  LEDنیز بسته به نوع و توان ریسه انتخاب میگردد.

ریسه ال ای دی   LED  از مدل های ریسه ال ای دی LED 5050 نئون تراکم 60 و تراکم 72 لامپ در هر متر ؛ ریسه ال ای دی LED 5050 ریسه ال ای دی LED آرجی بی RGB؛ ریسه ال ای دی LED 3528   معمولی و های لومن  (لومن بر وات بسیار بالا) HIGH LUMEN ؛ ریسه ال ای دی  LED5730 ؛ ریسه ال ای دی LED  3528  دولاین معمولی و های لومن (لومن بر وات بالا) HIGH LUMEN ؛ ریسه ال ای دی LED  نئون ریسه ال ای دی  LEDفلکسی که در رنگهای مختلف موجود و قابل عرضه میباشند.

از ویژگی های مهم ریسه اس ام دی 4ام  مقاومت در برابر اشعه یو وی  UV ( فرابنفش خورشید ) ؛ مقاومت در برابر محیط های اسیدی خصوصا باران های اسیدی می باشد . ویژگی آخر مقاومت در برابر حرارت ایجاد شده توسط خود ریسه که در اثر روشنایی طولانی مدت ایجاد میشود .

رنگهای مختلف ریسه اس ام دی 4ام  در تراکم های مختلف به شرح ذیل میباشد.

ریسه اس ام دی 4ام  نئون 5050 که شامل رنگ های آفتابی ؛ مهتابی ؛ استاندارد ؛ سبز ؛ نارنجی ؛ قرمز و آبی و مدل آر جی بی RGB  ( تغییر رنگ با یک ریموت) می باشد.


ریسه اس ام دی 4ام 5730  که شامل رنگ های آفتابی ؛ مهتابی ؛ قرمز ؛ آبی و سبز می باشد.


ریسه اس ام دی 4ام دو لاین 2835 شامل رنگ های آفتابی ؛ مهتابی ؛ استاندارد یا همان نور یخی و پرتقالی ( مابین رنگ زرد و نارنجی ) می باشد.


ریسه اس ام دی 4ام 3528 معمولی شامل رنگ های آفتابی ؛ مهتابی و پرتقالی  ( مابین رنگ زرد و نارنجی ) می باشد.نوع دیگری از ریسه اس ام دی 4ام  مدل 3528 ریسه "های لومن" (HIGH LUMEN  ) می باشد و به معنای آن است که به ازای مصرف هر وات انرژی نوری بیشتری تولید می نماید. که با همان ابعاد 3528 نوری معادل و یا حتی بیشتر از یک ریسه اس ام دی 4ام دو لاین میدهد و مصرف این ریسه LED  در جاهایی می باشد که جای بسیار کمی برای نصب دارند ولی نور بالایی میخواهند و این ریسه اس ام دی 4ام را نصب خواهند کرد.

ریسه اس ام دی 4ام فلکسی شامل رنگ های آفتابی ؛ مهتابی ؛ قرمز ؛ آبی ؛ سبز و نارنجی می باشد.این مدل ریسه ال ای دی SMD 4M بیشتر در جاهای استفاده می شود که در اصل نور و زیبایی خود ریسه ال ای دی  مهم می باشد تا پرتاب نور مستقیم.


ریسه ال ای دی SMD 4M فلکسی 330 درجه که در رنگ های آفتابی ؛ مهتابی ؛ قرمز ؛ آبی ؛ سبز و نارنجی موجود است و مورد استفاده این مدل ریسه ال ای دی SMD 4M در جاهایی است که به رنگ نور یکنواخت و بدون موج نیاز می باشد.پرتاب نور 330 درجه ای نیز بدلیل نوع ساخت این ریسه ال ای دی SMD 4M می باشد و بر خلاف سایر ریسه ها نور را فقط به یک طرف پخش نمی نماید.


از متعلقات جالب در ریسه ال ای دی SMD  4Mرابط 15 سانتی متری می باشد که برای چرخاندن ریسه ال ای دی SMD 4M راه پله ها و جاهایی که نیاز به چرخش می باشد استفاده می گردد.

ریسه ال ای دی SMD 4M پشت چسب دار با ولتاژ 12 ولت که در تراشه های 3528 و 5050 موجود می باشد و با ولتاژ 24 ولت که در تراشه 3528   موجود است و هر دو مدل   ریسه ال ای دی SMD 4M در رنگ های آفتابی و مهتابی و در قطع 5 متری موجود است.


ضمنا به اطلاع می رساند شرکت 4M تنها شرکتی است که کلیه  محصولات برند 4M را تا دوسال وارانتی تعمیر از تاریخ فاکتور فروش از نمایندگی معتبر انجام میدهد.پس حتما در خرید خود توجه نمایید که فاکتور فروش مهر شده تحویل گرفته و برای خدمات پس از فروش به همان نمایندگی خرید به همراه اصل فاکتور مراجعه فرمایید.