محصولات 4M لامپ ال ای دی LED SMD COB ریسه پروژکتور دکوراتیو 

چراغ دکوراتیو

از جمله مسائلی که اخیرا در طراحی و نورپردازی مورد توجه نورپردازان قرار دارد این است که نوری که از منبع نور منتشر میشود فقط در قسمتی که کار میشود دیده شود اما منبع نور همراه با اس ام دی ها دیده نشود.در این مقاله سعی داریم نوعی دیگر از چراغ دکوراتیو 4ام را به شما عزیزان معرفی کنیم که حائز اهمیت میباشد.

چراغ دکوراتیو 4ام مدل رینگ چراغی است با ابعاد 8*5*6 که پرتو نور را با زاویه 270 درجه در اطراف خود منتشر و بصورت خطی نازک تا 5 متر پرتاب میکند.

از جمله مصارف معمول این چراغ دکوراتیو 4ام برای دور پنجره های می باشد بطوری که آن را در قسمت پایین پنجره ها بصورت توکار قرار میدهند و نور آن به کل اطراف پنجره منتشر خواهد شد.به همین دلیل نام دیگر این چراغ دکوراتیو 4ام (دور پنجره ای) می باشد.در گذشته با قرار دادن ریسه در اطراف پنجره آن را نورانی می کردند.از جمله معایب این کار دیده شدن منبع نور بود یا جدا شدن ریسه و آویزان شدن ریسه از جای خود و دیگر آنکه برقی که برای روشن نمودن ریسه لازم بود با ولتاژ 220 ولت بود و خطر برق گرفتگی را همراه خود داشت. اما  این چراغ دکوراتیو 4ام منبع نور را چه در داخل ساختمان چه در خارج از ساختمان مشخص نمیسازد . همچنین برق مصرفی این دستگاه 24 ولت می باشد و دیگر هیچگونه خطر برق گرفتگی به همراه ندارد.

 چراغ دکوراتیو 4ام مدل رینگ (دور پنجره ای) در رنگهای آفتابی ، مهتابی ، قرمز ، سبز و آبی موجود می باشد.

از دیگر موارد استفاده این چراغ دکوراتیو 4ام در طول راهروهای طویل کم عرض یا مشابه آن می باشد . در این مدل نورپردازی چراغ دکوراتیو رینگ را در کف یا دیواره راهرو با فاصله حداقل یک متر قرار میدهند که بعد از روشن شدن همگی چراغ ها منظره بسیار زیبایی از مجموعه نورهای خطی پشت هم پدید می آورد .

مورد استفاده بعدی این چراغ در راه پله ها برای جایگزینی با چراغ توپله ای می باشد . بدین صورت که چراغ را در سقف بالای پله قرار میدهند و یک یا دو پله در میان نور را بصورت خطی بر روی پله می تابانند که این طرح نیز خود منظره ای بسیار دیدنی فراهم می آورد.

ضمنا به اطلاع می رساند شرکت 4M تنها شرکتی است که کلیه  محصولات برند 4M را تا دوسال وارانتی تعمیر از تاریخ فاکتور فروش از نمایندگی معتبر انجام میدهد.پس حتما در خرید خود توجه نمایید که فاکتور فروش مهر شده تحویل گرفته و برای خدمات پس از فروش به همان نمایندگی خرید به همراه اصل فاکتور مراجعه فرمایید.