محصولات 4M لامپ ال ای دی LED SMD COB ریسه پروژکتور دکوراتیو 

چراغ سقفی توکار برند 4M

چراغ سقفی توکار برند 4M مدل نارا برآورده کننده کلیه نیازهای شما درفناوری     SMD  

مدت زمان بسیاری است که از دیگر در باز سازی ساختمان ها از چراغ های با عمق بالا استفاده نمیشود و شرکت 4M به دلیل احترام خاصی که برای نظرات  مشتریان خود قائل می باشد اقدام به توسعه چراغ بک لایت 4M نمود تا شما عزیزان بتوانید از این تکنولوژی با کیفیت بالا بهره مند شوید.

کلیه چراغ بک لایت SMD 4M در تولیدات شرکت 4M از بدنه دایکاست  ساخته شده تا بتوان از آنها در مدت زمان طولانی نیز استفاده شود . SMD های بکار رفته در آنها در یک صفحه با فاصله های مناسب برای دفع مناسب حرارت از لبه ها و قسمت زیرین چراغ نصب گردیده است . از دیگر ویژگی های  چراغ بک لایت 4M دفیوزر بسیار با کیفیت برای تاباندن نور به کلیه جهات از چراغ می باشد که میتواند جزو ویژگی های منحصر بفرد در میان سایر رقبا باشد .                  

این گروه چراغ  توکار SMD برند4M  شامل چراغ سقفی توکار با عمق بسیار کم ونوع چراغ بک لایت SMD می باشد و در  توانهای 7 ؛ 10 ؛ 16 ؛ 25 ؛ 30 و 42 وات موجود می باشد.چراغ  توکار SMD و چراغ بک لایت SMD برند 4M مدل نارا  در توان های7 و 10 وات چراغ هایی هستند که ویژگی آنها 2 سیم بودن است.منظور از دو سیم بودن دو رنگ بودن است که باتوجه به اینکه ترانس چراغ را به کدام سیم میزنید چراغ با چه نوری روشن میشود.زیرا در این چراغ دو ردیف SMD تعبیه شده است که باعث 2 رنگ شدن چراغ میگردد.سیم مربوط به رنگ  SMD سفید با عدد 6000 مشخص شده و سیم مربوط به رنگ SMD زرد با عدد 3000 مشخص گردیده است . ویژگی دو سیم بودن در چراغ توکار SMD و چراغ بک لایت SMD 4M باعث میشود مشتری در یک چراغ توکار SMD توان استفاده از دور نور را داشته باشد . چراغ توکار SMD موسوم به 3 رنگ (3 کالر یا 3COLOR) که در بازار موجود است به دلیل مشکلات فنی از قبیل بهم ریختن رنگها بعد از مدتی و نامنظم شدن رنگ ها که بیشتر به دلیل داغ شدن چراغ توکار SMD در رنگ نور یخی صورت میگرفت دیگر به سمت منسوخ شدن رفته و تیم فنی شرکت 4M پس از تحقیقات فراوان موفق به ساخت این چراغ بک لایت SMD 4M با دو سیم گشته است. از جمله مزایای چراغ بک لایت 2 سیم شرکت 4M سفارش آسان توسط مشتریان می باشد و دیگر لازم نیست حتما تعداد مشخصی از چراغ بک لایت 4M با نور آفتابی یا مهتابی سفارش دهند و یک جا سفارش خود را به فروشنده های شرکت 4M و دیگر اینکه تنظیم نور چراغ ها به دستان خودشان انجام میشود . همچنین چراغ بک لایت 4M مدل نارا در توان های 7 و 10 وات با نور استاندارد یا همان یخی نیز موجود می باشد.

از دیگر ویژگی های چراغ توکار SMD برند 4M در توان 7 و 10 وات این است که هر دو چراغ ها با فریم برش یکسان 8 CM هستند که بر حسب نیاز شما میتوانید توان های متفاوت از این چراغ توکارSMD  برند  4Mرا در برش 8 سانتی متراستفاده نموده بدون اینکه قطر سوراخ را تغییر دهید و این برای مصرف کننده و طراح نور پرداز یک مزیت مهم به حساب می آید چرا که میتواند در فریم برش های یکسان از چراغ بک لایت 4M با توان های متفاوت استفاده نمایند .

دیگر توان های مدل چراغ توکار SMD  برند  4M مدل نارا  16 ؛ 25 ؛ 30 و 42 وات می باشد که در رنگ استاندارد نیز موجود می باشد و قابل انتخاب می باشد.

ضمنا به اطلاع می رساند شرکت 4M تنها شرکتی است که کلیه  محصولات برند 4M را تا دوسال وارانتی تعمیر از تاریخ فاکتور فروش از نمایندگی معتبر انجام میدهد.پس حتما در خرید خود توجه نمایید که فاکتور فروش مهر شده تحویل گرفته و برای خدمات پس از فروش به همان نمایندگی خرید به همراه اصل فاکتور مراجعه فرمایید.