محصولات 4M لامپ ال ای دی LED SMD COB ریسه پروژکتور دکوراتیو 

چراغهای خطی در برند 4ام

 

امروزه امر نورپردازی به یکی از دغدغه های کارفرمایان و برقکاران و مهندسان برق کشور تبدیل شده است.زیرا همانگونه که تکنولوژی چراغ و لامپ SMD در ایران وارد شده هنوز مدل های مصرف روز دنیا در آن وارد نگردیده است.

 برند 4ام با همکاری متخصصان و طراحان این حوزه توانسته گامی مهم در جهت ساده سازی نصب و طراحی این مدل چراغها بردارد.

چراغ خطی  روکار موجود در کاتالوگ 4ام  از پرتنوع ترین مدل های روز طراحی و نورپردازی دنیا تشکیل شده است.چراغ های خطی روکار در کاتالوگ 4ام  از مدل های توکار  و روکار تشکیل شده است.

در ابتدا از ساده ترین چراغ خطی روکار در کاتالوگ 4ام آغاز نموده و پس از آن به معرفی خواهیم پرداخت.

چراغ خطی روکار اول در  کاتالوگ 4ام مدل "راین" چراغ خطی روکار  می باشد که طول آن در مدل بلند آن ( 36 وات )  120 سانتی متر می باشد و در مدل کوچکتر آن ( 18 وات ) 60 سانتی متر است.عرض آن نیز در حالت کلی 7 سانتی متر میباشد . قطر این چراغ بسیار نازک بوده و دو و نیم سانتی متر می باشد . رنگ نور چراغ نیز آفتابی و مهتابی میباشد. ویژگی مهم این چراغ خطی روکار در محصولات کاتالوگ 4ام این است که میتوان قسمتهای سر و ته این چراغ را از هم جدا کرد و پس آن دو چراغ خطی  را به هم بدون تغییری در زیبایی متصل نمود و به راحتی خطی از چراغ خطی  متصل بهم را پدید آورد.دیگر ویژگی این چراغ خطی روکار در محصولات کاتالوگ 4ام سبک بودن و راحتی نصب آن میباشد . در وسایل و ملزومات این چراغ خطی روکار در محصولات کاتالوگ 4ام دو عدد خار میباشد که بعد از پیچ شدن آن های به محل مورد نظر میتوان چراغ خطی را بصورت ریلی در آن جا انداخت.


نوع دیگر چراغ خطی روکار کاتالوگ 4ام چراغ "راناک" می باشد.این چراغ خطی روکار در توان های 50 وات و 60 وات موجود میباشد و طول آن ها به ترتیب 120 و 126 سانت میباشد. از جمله ویژگی های بسیار مهم در مصرف این چراغ خطی روکار برند 4ام  "واترپروف " و " ضد بخار " بودن این چراغ می باشد و این ویژگی در جاهایی مثل استخر و سونا بسیار مهم میباشد. دیگر استفاده این چراغ خطی روکار برند 4ام در پمپ بنزین ها و پمپ گاز ها می باشد که نیاز به چراغی دارند که در لحظه روشن و خاموش شدن بدلیل جرقه زدن در صورت وجود بخار بنزین یا گاز باعث انفجار نشود و این چراغ بدلیل "ضد بخار " بودن از این صدمات به دور می باشد.

دیگر ویژگی این چراغ خطی روکار برند 4ام وصل شدن و خطی شدن دو چراغ در کار هم می باشد که در طراحی نور پردازان بسیار حائز اهمیت می باشد.

در مدل 50 وات این چراغ روکار رنگ نور استاندارد موجود می باشد و در مدل 60 وات این چراغ روکار رنگ نور آفتابی مهتابی و استاندارد موجود می باشد.

ضمنا به اطلاع می رساند شرکت 4M تنها شرکتی است که کلیه  محصولات برند 4ام را تا دوسال وارانتی تعمیر از تاریخ فاکتور فروش از نمایندگی معتبر انجام میدهد.پس حتما در خرید خود توجه نمایید که فاکتور فروش مهر شده تحویل گرفته و برای خدمات پس از فروش به همان نمایندگی خرید به همراه اصل فاکتور مراجعه فرمایید.