درباره ما 
برند 4ام با هدف تولید چراغ ها و لوازم روشنایی با کیفیت پدید آمده است . تولیدات برند 4ام در راستای خواسته مشتریان و مصرف کنندگانی است که خواسته اول آنها کیفیت است و طی سالها تحقیق و توسعه بدست آمده است.
تمامی محصولات برند 4ام از ترانسهای معتبرو با اصالت و چیپ های شرکت کری امریکا و بدنه المینیومی و دایکاست برای تولید بهترین محصول استفاده می نمایند.
لازم به ذکر است برند 4ام تنها برند موجود است که برای کلیه محصولات برند 4ام 2 سال وارنتی تعمیر  واقعی قائل شده و این از حقوق کلیه مشتریان است که با تماس با محل خرید خود و ارائه فاکتور از حق تعویض یا تعمیر چراغ خود استفاده نمایند.
در ذیل این مقاله به بخشی از تولیدات و محصولات برند 4ام در تلاش های مستمر خود به آنها دست یافته است اشاره میشود.
چراغ خطی اس ام دی  4ام – چراغهای توکار و روکار اس ام دی – چراغهای کاسه ای 4 ام – چراغ روکار اس ام دی  4ام – چراغهای پنلی اس ام دی 4ام  - ریسه های اس ام دی 4ام  در طرحها و رنگهای مختلف – چراغ پرژکتوری اس ام دی 4ام  - چراغ پرژکتور کارگاهی 4ام  - والواشر ال ای دی 4ام - بالاآینه ضد بخار 4ام - چراغ توپله ای 4ام – چراغ دفنی 4ام -  چراغ سقفی و دیواری سنسوردار 4ام  و دیوارکوبهای دکوراتیو 4ام ضد آب برای استفاده در نمای ساختمان با نور عالی و دیوار کوب دکوراتیو معمولی برای نمای داخلی ساختمان.