چراغ پرژکتور 4M 

چراغ پرژکتور 4M

چراغ پرژکتور 4M از مدل های مختلفی تشکیل شده است که به شرح زیر میباشد:

مدل اول : چراغ ریلی فروشگاهی COB 4M

مدل دوم : چراغ پرژکتور کارگاهی  4M

مدل سوم : چراغ پرژکتور باغچه ای 4M

مدل چهارم :چراغ پرژکتور SMD 4M

در ذیل به توضیح تفصیلی همه مدل های بالا میپردازیم.

 

مدل اول : چراغ ریلی فروشگاهی COB 4M در دو مدل طراحی گردیده است و هر دو مدل در درون ریل های استاندارد خود قرار می گیرند.

ریل های استاندارد برند 4M  در استاندارهای نیم متری ، یک متری ، یک و نیم متری و دو متری موجود میباشند.

ریل ها قابلیت نصب در سقف و دیوار و حتی آویز شدن را هم دارند . بعد از نصب چراغ ریلی فروشگاهی COB 4M قابلیت حرکت و تاباندن نور به محیطی خاص را دارند . چراغ ریلی فروشگاهی COB 4M قابلیت نصب در فروشگاه ها داروخانه ها بوتیک ها و تمام مکان هایی که نیاز به نوری اسپات یا موضعی دارند استفاده می شود .

انتخاب نور این چراغ ریلی  فروشگاهی 4M COB بیشتر بسته به مکان مورد استفاده و نوع استفاده و در آخر به سلیقه مشتری دارد . انتخاب نور زرد بیشتر در مورد بوتیک ها و طلا فروشی ها امثال مکانهایی نشاندهنده زرق و برق و لوکس بودن دارد استفاده می شود . اما انتخاب رنگ سفید مثلا در داروخانه ها و سنگ فروشی ها و جاهای دیگری که نیاز به نشان دادن نظم و پاکیزگی خود دارند است .

مدل اول چراغ ریلی فروشگاهی COB 4M مدل " طوس " می باشد.


این مدل چراغ ریلی فروشگاهی COB 4M در 5 توان 3 وات ، 6 وات ،  9 وات ، 16 وات و 30 وات تولید میگردد. ضمن آنکه برای هر کدام از توانها، اندازه ای از کوچک به بزرگ طراحی گردیده است و میتوان در هر جایی  نیاز به هر پرژکتوری با هر اندازه و توان  استفاده گردد.

مدل دوم چراغ ریلی فروشگاهیCOB  4M مدل "اطلس" می باشد.


این مدل چراغ ریلی فروشگاهی COB 4M در 4 توان اصلی 20 وات ، 30 وات ، 40 وات و 50 وات  تولید میگردد . ویژگی مهم این چراغ ریلی فروشگاهی4M COB اندازه یکسان کلیه پرژکتورها می باشد که طراحان دیگر نگران استفاده نامشابه پرژکتور های ریلی در طراحی خود نمی باشند و میتوانند در یک طراحی فقط از یک مدل  و یک اندازه  اما با توان های متفاوت از چراغ ریلی فروشگاه COB 4M  استفاده نمایند.

بدنه این مدل چراغ ریلی فروشگاهی COB 4M سفید و سیاه می باشد. در مدل بدنه سفید ، نور این چراغ پرژکتور 4M آفتابی و مهتابی می باشد.اما در مدل بدنه  سیاه نور این چراغ پرژکتور 4M نور استاندارد یا همان یخی می باشد.

 

دو مدل چراغ پرژکتور 4M دیگر در مدل های شبیه چراغ های پرژکتور ریلی  4M جای میگیرند  مدل های " لینارد " و  " بسلر " می باشند.

 


این دو مدل نیز نوعی چراغ پرژکتور4M  میباشند که پایه ثابت دارند و بصورت ثابت در جای خود قرار میگیرند.

پرژکتور 4M مدل " بسلر " در دو توان 9 واتی و 18 واتی در دو نور آفتابی و مهتابی موجود می باشد.

پرژکتور 4M مدل " لینارد " در سه توان 5 واتی ، 10 واتی و 15 واتی در دو نور آفتابی و مهتابی موجود می باشد.

 

مدل دوم:

چراغ صنعتی کارگاهی SMD 4M

این مدل چراغ صنعتی کارگاهی SMD 4M در سه مدل " فونیکس " " آتریس " و " لینوکس " موجود میباشند و هر سه شکل چتری دارند.

مدل اول چراغ صنعتی کارگاهی SMD 4M مدل " فونیکس " می باشد .


این چراغ صنعتی کارگاهی SMD 4M به دو حالت نصب " آویز " و  نصب با " پایه " نصب میگردد. این چراغ صنعتی کارگاهی SMD 4M در توان های 100 و 150 و 200  وات در رنگ نور استاندارد موجود می باشد . زاویه تابش این چراغ 120 درجه می باشد و میتواند از ارتفاع 20 متر سطح زیر خود را بخوبی روشن نماید .


مدل دوم از چراغ صنعتی کارگاهی SMD 4M مدل " آتریس " می باشد.


این مدل چراغ پرژکتور 4M در توان 200 وات و با نور مهتابی و استاندارد توزیع می گردد و می تواند از ارتفاع 20 متر کاملا مساحت زیر خود را روشن نماید.

مدل سوم از چراغ صنعتی کارگاهی SMD 4M مدل " لینوکس " می باشد.


این مدل چراغ پرژکتور 4M هم در مصارف صنعتی و هم در مصارف خانگی کاربرد دارد و بسیار توانسته جای خود را در بین رقبا باز نماید . مدل " لینوکس "  می تواند از ارتفاع 5 تا 10 متر نور کافی را در مساحت زیر خود بتاباند

ضمنا به اطلاع می رساند شرکت 4M تنها شرکتی است که کلیه  محصولات برند 4M را تا دوسال وارانتی تعمیر از تاریخ فاکتور فروش از نمایندگی معتبر انجام میدهد.پس حتما در خرید خود توجه نمایید که فاکتور فروش مهر شده تحویل گرفته و برای خدمات پس از فروش به همان نمایندگی خرید به همراه اصل فاکتور مراجعه فرمایید.