محصولات 4M لامپ ال ای دی LED SMD COB ریسه پروژکتور دکوراتیو 

چراغ های سقفی توکار فوق تخت

چراغ های لومیا ؛ لوکسیا و آیسون چراغ های سقفی توکار فوق تخت

همانطور که میدانید در گروه فروش محصولات شرکت 4ام تنوع چراغ توکار  SMD بسیار زیاد می باشد.این مدل چراغ به دلیل قطر کم و شکل های مختلف برای بسیاری از مشتریان جالب بوده و بسیار کارا می باشد.

قطر کم چراغ توکار SMD بیشتر از نوع ساخت آن می باشد .  در ساخت چراغ توکار SMD منابع نوری SMD بر روی یک نوار باریک سوار شده و آن نوار SMD بر روی قطر داخلی چراغ توکار SMD سوار گردیده و قطر داخلی چراغ خود محلی برای انتقال حرارت از داخل به خارج برای خنک شدن چراغ می باشد . در مواردی که جنس ساخت بدنه چراغ از آلمینیوم دایکاست نباشد این انتقال حرارت به درستی انجام نمی گیرد و باعث کم شدن عمر این مدل چراغ موسوم به چراغ توکار SMD میگردد . 

کاربرد چراغ های SMD عمدتا برای سقف های کوتاه یا برای استفاده از نور ملایم اینگونه چراغ  توکار SMD میباشد . بر روی این چراغ صفحه ای به نام دفیوزر قرار دارد که وظیفه آن پخش نور در همه جهات می باشد و یکی دیگر از معایب چراغ توکار SMD ارزان قیمت موجود در بازار صفحه دفیوزر بی کیفیت می باشد که نور را در همه جهات پخش و منتشر نمیکند . 

اکثر مشتریانی که کار بازسازی خانه و محل کار یا هرجای دیگر را انجام داده اند بسیار بدنبال چراغ توکار SMD و یا COB  هستند که مناسب کار آنها باشد.در گروه چراغ سقفی توکار COB 4M فقط یک مدل تخت وجود داشت و آن هم مدل چراغ توکار سقفی می باشد.

چراغ توکار SMD شرکت 4ام که در این مقاله به آنها اشاره میکنیم همگی در برند شرکت 4ام  جزو شناخته شده ترین چراغ ها و پر مصرف ترین چراغ توکارSMD  این مدل می باشند زیرا که هم از لومن بر وات بالایی برخوردار هستند  و هم اینکه در حداقل جای ممکن نیز به کار می آیند.

فریم برش و توان های مختلف چراغ توکار SMD شرکت 4ام مدل لومیا (گرد) و لوکسیا (مربع) برابر بوده و فقط از لحاظ شکل ظاهری با هم تفاوت دارند و ویژگی مهم این دو مدل چراغ توکار SMD در این می باشد که برای هر دو چراغ در وات مصرفی مشابه فریم یکسان گرد برش داده می شود. 

چراغ توکار SMD شرکت 4ام مدل " آیسون "  از لحاظ فریم نیاز به برش مربع طبق موارد فنی درج شده در کاتالوگ 4M دارد و از لحاظ تنوع بسیاری از فریم های مربع شکل را همراه با لومن بر وات بسیار بالا پوشش میدهد . قطر این چراغ توکار SMD یک سانت میباشد و از کوچک ترین تا بزرگترین ابعاد این قطر 1 سانت را حفظ میکند.


ضمنا به اطلاع می رساند شرکت 4M تنها شرکتی است که کلیه  محصولات برند 4M را تا دوسال وارانتی تعمیر از تاریخ فاکتور فروش از نمایندگی معتبر انجام میدهد.پس حتما در خرید خود توجه نمایید که فاکتور فروش مهر شده تحویل گرفته و برای خدمات پس از فروش به همان نمایندگی خرید به همراه اصل فاکتور مراجعه فرمایید.