محصولات 4M لامپ ال ای دی LED SMD COB ریسه پروژکتور دکوراتیو 

والواشر 4M

 

امروزه نورپردازی خطی و موضعی جزو اصلی طراحی های نور ساختمان می باشد .  در گذشته نورپردازی نمای ساختمان بیشتر مختص ساختمان های بلند مرتبه یا خیلی لوکس و نهایتا تالار مجالس جشن و از این دست بناها بود . اما امروزه تمامی ساختمان ها برای بهتر دیده شدن از این مدل نورپردازی نما استفاده میکنند .

از جمله موارد مهمی که برای ساختمانها مهم می باشد مصرف برق است که آن هم به لطف تکنولوژی ال ای دی بسیار باعث کاهش مصرف برق شده است.

دیگر موردی که مهم است زیبایی آن پس از نصب می باشد . در گذشته بیشتر از پرژکتور های بسیار بزرگ از نظر اندازه و پر مصرف از لحاظ انرژی استفاده میشد که تکنولوژی ال ای دی باعث کم حجم شدن آن میشود.امروزه نیز با وجود تکنولوژی ال ای دی باز نیز مشاهده میشود که به دلیل استفاده زیاد از این تکنولوژی گاها باز هم منجر به مصرف بالای انرژی الکتریکی می شوند.

آخرین موردی که برای نورپردازان و ساکنان ساختمان مهم میباشد اذیت نشدن توسط همان نور می باشد.نوری که در نمای ساختمان استفاده میشود نباید در پنجره ها وارد شود یا باعث اذیت شدن چشم عابران و رانندگان عبوری در خیبان و کوچه  ها شود که در حال حاضر در بعضی معابر و خیابان ها این مورد به وفور یافت میشود و یا اینکه ساکنان ساختمان ها به دلیل نفوذ پرتوهای نور به داخل ساختمان از روشن کردن نمای ساختمان که قرار بود باعث زیبایی ساختمان باشد خود داری میکنند.

 بسیاری از سازندگان بدون مشاوره و طراحی مهندسی نور اقدام به نورپردازی در بیرون و درون ساختمان می نمایند .

در برند 4M موارد بسیاری از (((چراغ دکوراتیو 4M لینک شود)) و (((پرژکتور SMD 4M)))و (((ریسه ال ای دی 4M )))وجود دارد که میتوان از آنها برای نورپردازی بهره کافی برد .

 از جمله آنها چراغ وال واشر 4M می باشد که از جمله مزایای آنها میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

  1. جنس چراغ وال واشر 4M از آلمینیوم اکسترود مرغوب ساخته شده و شیارهای آن باعث دفع حرارت سریع خواهد شد .
  2. چراغ وال واشر 4M با عایق بندی مناسب در برابر آب باران و برف کاملا مقاوم می باشد.
  3. شیشه های چراغ وال واشر 4M در اثر حرارت و کارکرد بالا کدر نخواهد شد .
  4. چراغ وال واشر 4M را میتوان با لنز ها و نور های متفاوت سفارش داد و بابت آن مشتری هزینه ای پرداخت نمی کند.

در نورپردازی های ساختمان خود با توجه به وجود اندازه های مختلف موجود در برند 4M شما میتوانید در جای جای ساختمان خود از مدل های مختلف استفاده نمایید .

 چراغ وال واشر 4M از دو مدل اصلی تشکیلی شده است

وال واشر 4M مدل پلور


وال واشر 4M مدل نووآ


وال واشر 4M مدل پلور از LED  های یک پاور در هر شعله تشکیل شده و بطور معمول از نور های آفتابی و مهتابی و نارنجی ساخته می شود . اما میتواند در هر رنگی بدون تفاوت قیمت برای مشتری تولید شود.

لنزی که بطور معمول روی وال واشر 4M مدل پلور قرار میگیرد لنز 45 درجه است و نور را تا ارتفاع 5 تا 7 متری بستگی به تاریکی محیط به بالا میتاباند. ولی بسته به سلیقه مشتری می توان از لنز 5 درجه برای پرتاب نور بیشتر به بالا  در والواشر 4M مدل پلور استفاده نمود.

والواشر 4M مدل پلور در توانهای 3 ؛ 6 ؛  9 ؛ 12 ؛ 18 ؛ 24  و 36 شعله موجود می باشد.

والواشر 4M مدل نووآ در مقابل رطوبت ؛ بارش باران و برف مقاوم می باشد و هیچ گونه مشکلی برای این والواشر 4M  پیش نمی آید.

همانطور که در بالا اشاره شد هر کدام از LED های والواشر 4M میتواند در رنگهای آبی ؛ قرمز ؛ سبز ؛ نارنجی ؛ آفتابی و مهتابی قرار گیرد.

باید خاطر نشان کرد که رنگ های سفارشی والواشر 4M قابل برگشت از فروش نمی باشد و بهتر است این کار با همراهی مشاور نور پرداز و گرفتن نمونه انجام گیرد.

والواشر 4M مدل نووآ

 این مدل از والواشر 4M در توانهای 12 وات ( 4 شعله ) 21 وات ( 7 شعله ) و 54 وات (18 شعله ) موجود می باشد.

ویژگی بارز والواشر 4M  مدل نووآ لنز 3 درجه و توان 3 واتی هر شعله آن میباشد که نور را تا 40 متر به سمت مورد نظر شما بدون کوچک ترین انحرافی می تاباند.

 والواشر 4M مدل نووآ نیز در برابر آب ؛ باد ؛ باران و برف بسیار مقاوم بوده و همه مشتریان  و نورپردازان گروه برند 4M کاملا از آن راضی بوده اند و استفاده از کلیه مدل های  والواشر 4M را به همگان توصیه نموده اند. 

ضمنا به اطلاع می رساند شرکت 4M تنها شرکتی است که کلیه  محصولات برند 4M را تا دوسال وارانتی تعمیر از تاریخ فاکتور فروش از نمایندگی معتبر انجام میدهد.پس حتما در خرید خود توجه نمایید که فاکتور فروش مهر شده تحویل گرفته و برای خدمات پس از فروش به همان نمایندگی خرید به همراه اصل فاکتور مراجعه فرمایید.