محصولات 4M لامپ ال ای دی LED SMD COB ریسه پروژکتور دکوراتیو 

سنسور چشمی 4M

امروزه اهمیت صرفه جویی در منابع طبیعی بر هیچکس پوشیده نمیباشد . بنابراین همگان از مهندسان طراحان و حتی ساکنان ساختمان ها نیز به فکر کم کردن مصرف انرژی در ساختمان های خود دارند . استفاده از سنسور چشمی ، سنسور سقفی و سنسور دیواری در ابتدا شاید هزینه بر باشد اما بعد از دو ماه  از آغاز مصرف علاوه بر برگشت کلیه هزینه  باعث کاهش چشمگیر مصرف برق و بهینه شدن استفاده از این منابع طبیعی از همان ابتدا می باشد . از دیگر مزیت های استفاده از سنسور چشمی ، سنسور دیواری و سنسور سقفی کاهش استفاده در کلید و پریز و زیبا تر شدن ساختمان از لحاظ مکان های استفاده از سنسور چشمی و دیواری خواهد شد.

استفاده از سنسور چشمی و سنسور دیواری و سنسور سقفی بدلیل استفاده نکردن دست ها و روشن و خاموش شدن چراغ ها و نورهای مخفی باعث لوکس تر شدن و بیشتر به چشم آمدن خانه نیز خواهد شد .

استفاده از سنسور چشمی ، سنسور دیواری و سنسور سقفی علاوه بر کاهش مصرف برق باعث کاهش سیم کشی و اتصالاتی از جریانات برقی است که هر کدام ممکن است خطری در آینده نیز  باشد.

استفاده از سنسور چشمی ، سنسور سقفی وسنسور دیواری استفاده از سیستم UPS را در ساختمان تسهیل می نماید و باعث بهره وری در زمان نبود برق اصلی نیز میگردد .

در گروه تولید محصولات برند 4M با استفاده از بهترین متخصصان به تولید بهترین و کارا ترین سنسور چشمی               ، سنسور دیواری و سنسور سقفی نموده است.

 

سنسور چشمی 4M بر دو نوع اصلی می باشند.

سنسور چشمی 4M ماکروویو : که اساس کارشان بر امواج ماکروویو می باشد که از همه اجسام غیر سخت مانند بدن انسان  فلز و گچ عبور میکند و به همین دلیل باعث ایجاد فرمان خواهد شد .

سنسور چشمی 4M اینفرارد : که اساس کارشان بر گرمای فرا قرمز بدن است که هر انسانی آنرا به دلیل فعالیت انسانی در همه حال تولید می نماید.

از ویژگی های اصلی سنسور ماکروویو این می باشد که این سنسور چشمی چه در مدل سقفی چه در مدل دیواری خود تا 3 برابر بیشتر برد امواج را دارند و اساس کار این سنسور چشمی ارسال امواج ماکروویو به اطراف میباشد و بر اثر قطع شدن این امواج در برخورد با اجسام باعث ایجاد پیام در وسیله هایی است که به این سنسور متصل هستند میشود.

امواج این سنسور ماکروویو در اثر برخورد با شیشه و طلق قطع نمی گردد و باعث برد بیشتر آن سنسور سقفی یا سنسور دیواری از  24 تا 32 متری میشود . از دیگر مزایای سنسور چشمی 4M تنوع و اشکال مختلف آن می باشد.

سنسور چشمی 4M مدل اینفرارد نیز مزیت هایی نصب به مدل ماکروویو دارد که تقریبا مهمترین مزیت آن ارزانتر بودن و مقرون به صرفه تر بودن آن می باشد.

از عوامل مهمی که در انتخاب یک سنسور چشمی مهم می باشد به مصرف آن دارد .

باید دید که کار این سنسور روشن کردن تمام یا قسمتی از یک سالن راهرو یا مسیر می باشد و دیگر اینکه پوشش این سنسور چه محیطی را در بر میگیرد . شاید در قسمتی از مسیر به سنسور سقفی نیاز بود و قسمتی دیگر نیاز به سنسور دیواری . قسمتی که به سنسور چشمی 4M ماکروویو نیاز بود و قسمتی با یک سنسور چشمی 4M اینفرارد کار تمام شد .

حال می پردازیم به معرفی سنسور چشمی 4M اینفرارد و سنسور چشمی 4M ماکروویو  که امروزه بسیار در بازار مصرف پر مصرف بوده و از خدمات عرضه ای گسترده و خدمات پس فروش بسیار خوبی برخوردار بوده است .   

اولین مدل از سنسور چشمی 4M ماکروویو که بهترین مدل از سنسور چشمی می باشد مدل ST700C می باشد .


این سنسور چشمی 4M سنسور چشمی سقفی روکار می باشد و 360 درجه اطراف خود را با دید 24 متری پوشش میدهد و تا 1200 وات چراغ و تجهیزات نوری می توان به آن وصل نمود.

دومین مدل از سنسور های سقفی 4M ماکروویو مدل ST752 میباشد.


این مدل سنسور چشمی 4M سنسور دیواری میباشد و 180 درجه زاویه پوشش با دید 8 متر به مصرف کننده میدهد .

 

مدل سوم و چهارم از سنسور چشمی 4M ماکروویو مدل های ST701B و ST701E&F می باشد که با برد 20 متر و زاویه 360 درجه بسیار پرکاربرد می باشند . این مدل از سنسور چشمی 4M روی سقف و دیوار به راحتی در هر جایی که مناسب باشد پیچ میشود


مدل بعدی مدل از سری سنسور چشمی 4M ماکروویو مدل ST751 میباشد و جالب اینکه این سنسور چشمی 4M بجای سرپیچ بسته میشود و می توان لامپ را بر روی آن بست و دیگر نیاز به تجهیزات اضافه ای برای کارکرد این مورد نمی باشد.


مورد آخر از سری سنسور چشمی 4M ماکروویو مدل ST753 می باشد.این مدل یک سنسور سقفی هالوژنی  توکار با فریم 7 بوده و می توان در مکان مناسب بجای یک هالوژن نصب نمود.دید این هالوژن 8 متر با شعاع 360 درجه می باشد.


حال به معرفی سنسور چشمی 4M اینفرارد میپردازیم.

اولین سنسور چشمی 4M از  این گروه مدل ST42B می باشد که سنسور چشمی توکار با فریم 8  می باشد.دید این سنسور 26 متر با زاویه 360 درجه می باشد.


مدل بعدی از سنسور چشمی 4M اینفرارد مدل ST24 می باشد که به دلیل شکل ریز و کم جا و مخفی بودنش بسیار کاربردی می باشد. این مدل را در کمد ها در سرویس های و جاهایی که به مخفی بودن کامل این سنسور چشمی 4M نیاز می باشد کاربرد دارد.


مدل سوم از سنسور چشمی 4M اینفرارد ST08 می باشد که نوعی سنسور چشمی دیواری میباشد و با شعاع دید 12 متری و زاویه دید 180 درجه جزو مدل های مقرون به صرفه برند 4M می باشد.

***8***

چهارمین مدل از سنسور چشمی شرکت 4M مدل ST06B میباشد و مشابه مدل ST700C می باشد اما با همان تفاوتهای یک سنسور سقفی اینفرارد با یک سنسور سقفی ماکروویو.

***9***

اخرین مدل از گروه سنسور چشمی شرکت 4M سنسور توکار کلیدی ST02B میباشد که با دید 9 متر و شعاع دید 160 درجه در بین رقبای خود بهترین می باشد و تا 500 وات لوازم و تجهیزات برقی را جوابگو می باشد.

***10***

ضمنا به اطلاع می رساند شرکت 4M تنها شرکتی است که کلیه  محصولات برند 4M را تا دوسال وارانتی تعمیر از تاریخ فاکتور فروش از نمایندگی معتبر انجام میدهد.پس حتما در خرید خود توجه نمایید که فاکتور فروش مهر شده تحویل گرفته و برای خدمات پس از فروش به همان نمایندگی خرید به همراه اصل فاکتور مراجعه فرمایید