چراغهای توکار 

چراغهای توکار

چراغ توکار برند 4ام   4M

با توجه به استفاده روز افزون از چراغ های اس ام دیSMD    و سی او بیCOB  برند 4ام  4Mدر طراحی ها و نورپردازی های ساختمان های جدید در این مقاله سعی بر آن شده که سه مدل از پر کاربردترین چراغ های برند 4ام 4M خدمت شما دوستان گرامی معرفی شود.

چراغ سقفی توکار COB " آرامیس " ؛  " پانوراما " و " گلکسی "  از جمله مدل های چراغ سقفی توکار COB برند 4ام  4Mمی باشند.

  1. چراغ سقفی توکار COB برند 4ام  4M مدل  " آرامیس "


چراغ سقفی توکار COB برند 4ام  4M مدل  " آرامیس " چراغی با توانهای 6 وات ،  9 وات و 20 وات می باشد . از ویژگی های مهم این چراغ سقفی توکار COB برند 4ام  4M کم عمق بودن و با ساخت  چراغ سقفی توکار COB می باشد که هم فضای کمی را اشغال میکند و هم اینکه نور را با قدرت بیشتری پرتاب می نماید . به وسیله لنزی که بر روی این چراغ  سقفی توکار COB تعبیه شده این چراغ قدرت پرتاب نور از 3 تا 6 متر را دارا می باشد . چراغ سقفی توکار COB " آرامیس " با عمقی مشابه عمق چراغ سقفی توکار SMD اما با منبع نور سی او بی  COBنوری بسیار یکنواخت و تیز را به کلیه جهات پرتاب می نماید.

  1. نوع دیگر از چراغ سقفی توکار  COB برند 4ام  4M مدل " پانوراما " می باشد.


این مدل چراغ سقفی توکار COB با فریم برش 13 در رنگ نور استاندارد یا همان یخی عرضه می شود و وجه کاملا متمایز این چراغ سقفی توکار COB برند 4ام 4M قابلیت چرخش 360 درجه ای به طرفین و قابلیت زاویه گرفتن در طرفین خود می باشد که در نوع خود محصولی متفاوت و منحصر به فرد از برند 4ام 4M می باشد.

چراغ سقفی توکارCOB  مدل " پانوراما " در کلیه محیط هایی می باشد که علاوه بر مشخصات چراغ سقفی توکار   COB به چراغی با ویژگی های  پرژکتورکه قابلیت چرخش و زاویه دار شدن را نیز دارا باشد قابل استفاده می باشد.

  1. چراغ سقفی توکار COB از برند 4ام 4M که در پایان قصد معرفی آنرا داریم چراغ سقفی توکار COB برند 4ام مدل گلکسی " می باشد.


این مدل چراغ سقفی توکار COB با برش فریم 17 عرضه میگردد.نصب این چراغ توکار COB برند 4ام 4M مانند سایر چراغ توکار ها می باشد با این تفاوت که این چراغ پس از نصب به یک طرف زاویه 45 درجه به خود میگیرد و نور را مایل می تاباند.دلیل استفاده از این چراغ این است که نوری با زاویه مستقیم زیر چراغ را روشن کند نمیخواهیم و نور مایل را به دیوار یا به مسیری مشخص بتابد را لازم داریم.

ضمنا به اطلاع می رساند شرکت 4M تنها شرکتی است که کلیه  محصولات برند 4M را تا دوسال وارانتی تعمیر از تاریخ فاکتور فروش از نمایندگی معتبر انجام میدهد.پس حتما در خرید خود توجه نمایید که فاکتور فروش مهر شده تحویل گرفته و برای خدمات پس از فروش به همان نمایندگی خرید به همراه اصل فاکتور مراجعه فرمایید.