چراغ مربع 4M SMD 

چراغ مربع 4M SMD

چراغ مربع 4M SMD از سایز و ابعاد کوچک تا سایز و ابعاد بزرگ

بسیاری از مشتریان و طراحان شیفته چراغ مربع در طراحی خود می باشند . چراغ مربع حس برتری در طراحی می دهد و بازدید کننده ای که چراغ مربع را در طراحی منزل یا مکانی تجاری میبیند آن مکان را در ذهن خود بعنوان مکانی منظم و همیشه مرتب را در ذهن خود تداعی میکند و این آن حس برتری است که در بالا اشاره شد . نصب چراغ مربع SMD و تنظیم آنها با یکدیگر معمولا به سختی انجام میگیرد . اما اگر این کار به دست شخصی ماهر انجام بگیرد می تواند این زیبایی را در آنجا دو چندان نشان دهد .

محصولات 4M هم از چراغ مربع SMD با فریم گرد که شامل مدل لومیا ولوکسیا هست می باشد و هم چراغ با فریم مربع اما COB و کاسه است که در مدل " تریتون " محصولات 4M می باشد . اما چراغ مربع SMD مدل " آرنو " از محصولات 4M ویژگی خاص تخت بود نیز به همراه خود دارد که این زیبایی خاصی به طراحی مکان ها به همراه دارد . همچنین فریم و لبه روی چراغ مربع SMD مدل آرنو از محصولات 4M به گونه ای طراحی گردیده است که اندازه روی چراغ تا اندازه ی فریم به اندازه یک تا یک و نیم سانت خلاصی برای فریم هایی که به شکل بدی برش خورده اند قابلیت پوشش داشته باشند .

همچنین چراغ مربع SMD مدل آرنو از محصولات 4M در توان های 18 وات 24 وات و 36 وات دارای رنگ نور یخی یا همان استاندارد می باشد .

چراغ مربع  SMDاز محصولات 4M از ابعاد مختلف و متنوع تشکیل شده است. مدل چراغ مربع SMD در محصولات 4M مدل آرنو شامل توان های 3 ؛  6 ؛  9  ؛  12؛ 18 ؛  24 و 36 وات می باشد و ابعاد آنها به ترتیب 7*7 ؛ 11*11 ؛ 13*13   15.5*15.5  ؛ 18*18 ؛  27.5*27.5 و 38*38 می باشد.


توان متوسط این چراغهای در پرتاب نور متوسط بوده و استفاده در سقفهای تا ارتفاع 3 متر و نوع ساخت آنها باعث ایجاد قیمت نسبتا متعادلی در این چراغ مربع SMD از محصولات 4M گردیده است.

شاخص ترین چراغ مربع   SMD از محصولات 4M که در ابعاد بالایی تولید میگردند گروه " الماس " و " کاسپین " می باشد که کاملا متمایز از مدل آرنو و بهترین برند موجود در بازار طبق نظر مشتریان عزیز بوده است. چراغ پنلی 4M SMD الماس و کاسپین از ابعاد 30*60  60*60 و 30*120 در توانهای مختلف تولید و عرضه میشوند.

قطر کلی چراغ پنلی 4M SMD بین یک تا یک و نیم سانت می باشد که در نوع خود بسیار بی نظیر بوده و موجب برتری میان برند 4M در میان سایر رقبا است.

از جمله ویژگی های چراغ پنلی 4M SMD مدل الماس این است که این چراغ به سه طریق قابل نصب بر روی سقف می باشد.

روش اول آن است که درون تایل 60*60 قرار بگیرد.

روش دوم این است که با سیم بکسل آویز شود.

روش سوم این است که در سقف کناف پیچ گردد که البته سوراخی به قطر 6 در سقف به منظور قرار گیری ترانس چراغ در سقف لازم می باشد.

روش های نصب بالا برای همه چراغ پنلی SMD      4M مدل الماس  در همه ابعاد صدق میکند.


چراغ پنلی 4M SMD مدل کاسپین  نیز فقط درون تایل قرار میگیرد.


چراغ پنلی 4M SMD در مدل های الماس و کاسپین دارای رنگ های آفتابی مهتابی و نور استاندارد یا همان یخی موجود می باشد.

ضمنا به اطلاع می رساند شرکت 4M تنها شرکتی است که کلیه  محصولات برند 4M را تا دوسال وارانتی تعمیر از تاریخ فاکتور فروش از نمایندگی معتبر انجام میدهد.پس حتما در خرید خود توجه نمایید که فاکتور فروش مهر شده تحویل گرفته و برای خدمات پس از فروش به همان نمایندگی خرید به همراه اصل فاکتور مراجعه فرمایید.