محصولات 4M لامپ ال ای دی LED SMD COB ریسه پروژکتور دکوراتیو 

چراغ پرژکتور SMD 4M

 

در این قسمت با موارد سوم و چهارم یعنی چراغ پرژکتور باغچه ای 4M و  چراغ پرژکتور SMD 4M آشنا خواهید شد.

چراغ باغچه ای  4M:

این مدل همچنین به خاطر داشتن نیزه به چراغ نیزه ای نیز معروف می باشد.


از این مدل چراغ باغچه ای 4M بسیار و بیشتر در  نماهای ساختمان استفاده میشود اما بخاطر مقاومت بالای چراغ باغچه ای 4M در برابر رطوبت و آب در باغچه ها و زیر درختان استفاده می گردد.

این مدل چراغ باغچه ای 4M از مدل های " دلتا " ؛ "بتا " ؛ " تتا" و " دلفی " تشکیل شده است.

به غیر از چراغ باغچه ای 4M مدل " تتا " که سه پاور LED  می باشد مابقی این مدل چراغ باغچه ای 4M از مدل COB می باشند.

تمامی مدل های چراغ باغچه ای 4M نور را بین 5 تا 8 متر بستگی به تاریکی محیط به بالا می تابانند.

 

گروه آخر از چراغ پرژکتور 4M مدل  چراغ پرژکتور SMD 4M می باشد که از مهمترین موارد  چراغ پرژکتور 4M  میباشد از   3مدل تشکیل می شود.

مدل اول چراغ پرژکتور SMD 4M  مدل " گاما " می باشد.


این مدل چراغ پرژکتور SMD 4M  در توان های 10 ؛ 30 ؛ 70 ؛ 100 و 200 وات موجود می باشد.

مهمترین ویژگی این مدل چراغ پرژکتور SMD 4M  کارکرد 24 ساعته می باشد . این مدل از چراغ پرژکتور SMD 4M در سوله ها و ساختمان ها  و کارگاه هایی که بدلیل نبود نور روز نیاز به نور مداوم دارند میتواند بصورت 24 ساعته روشن بماند بدون آنکه مشکلی پیش بیاید .

مدل بعدی چراغ پرژکتور LED 4M  مدل " اسلیم " می باشد . این مدل نیز شبیه به چراغ پرژکتور LED 4M   مدل " گاما " می باشد با این تفاوت که چراغ پرژکتور LED 4M   مدل " اسلیم " حدود 5 تا 15 ساعت در روز می تواند روشن بماند و در توان های 30 ؛ 50 ؛ 100 و 200 وات موجود می باشد.


مدل اخر از چراغ پرژکتور LED 4M   مدل " امگا " می باشد. این سری از مدل چراغ پرژکتور LED 4M   در توان های 15 ؛ 30 ؛ 60 ؛ 100 ؛ 200  و 500 وات موجود بوده و قطر این مدل چراغ پرژکتور LED 4M   بسیار نازک می باشد.


ویژگی این مدل نیز روشن ماندن تا 5 الی 7 ساعت می باشد.

نکته مهم در انتخاب یک چراغ پرژکتور LED 4M   مناسب اول نیاز مشتری در مکانی است که این پرژکتور قرار به استفاده از آن را دارد می باشد و مورد دوم مقدار زمانی که این چراغ قرار به روشن بودن دارد.

در اکثر چراغ های تولید شده در بازار عموما در راهنمایی مصرف کنندگان ؛ فروشندگان به دنبال این موضوع می باشند که مشتری چقدر بودجه میخواهد صرف خرید خود بکند هستند.

در صورتی که در گروه برند 4M تولیدات بر حسب نیاز و استفاده مشتریان به فروش می رسند و ابتدا معلوم میشود این چراغ پرژکتور LED 4M  در کجا و چند ساعت قرار است روشن بماند تا مناسب ترین گزینه از لحاظ نور و مصرف و در نهایت قیمت به شما عزیزان معرفی گردد.